IV Naukowa Konferencja Obojowa

Marzec 14, 2012

Mamy przyjemność zaprosić Państwa udziału w IV Naukowej Konferencji Obojowejorganizowanej przez Akademię Muzyczną w Katowicach.W pierwszym dniu konferencji (31 marca) zapraszamy Państwa na warsztaty obojowe dla młodzieży poprowadzone przez profesora Diethelma Jonasa z Lubeki. Kolejnym punktem naszego spotkania będzie sesja naukowa.

Pierwszy dzień konferencji zostanie zakończony I koncertem studentów z Linzu, Lubeki i Katowic, który odbędzie się na sali koncertowej Akademii.W drugim dniu (1 kwietnia) odbędą się warsztaty obojowe dla młodzieży poprowadzone przez profesora Petera Tavernaro z Linzu. Następnie zapraszamy Państwa na sesję naukową i II koncert studentów i pedagogów z Linzu, Lubeki i Katowic, który zakończy trwające dwa dni wydarzenie.

W czasie konferencji będzie odbywała się wystawa instrumentów i akcesoriów prezentowana przez firmę UWE HENZE z Niemiec oraz firmy PIOTR ŚMIETANA – serwis instrumentów dętych. Wystawy będą odbywały się w sali kam. I oraz sali nr 24

Podczas sesji naukowej jeden z wykładów poprowadzi Przemysław Danowski – twórca Polskiego Serwisu Internetowego dla Oboistów.

Zapraszamy do udziału w konferencji!

Więcej informacji: http://www.konferencjaobojowa.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: