Zaproszenie na III Międzynarodowy Kurs Mistrzowski dla Oboistów i Klarnecistów w Zielonej Górze

Luty 28, 2014

plakat 2014 oboeSzanowne koleżanki, koledzy, oboiści i klarneciści

Z wielką przyjemnościa pragnę Was serdecznie zaprosić na III Międzynarodowy Kurs Mistrzowski dla Oboistów i Klarnecistów do Zielonej Góry, odbywający się w dniach od 05 do 08 czerwca 2014 roku.
To już III edycja warsztatów, które zdobyły szeroki rozgłos w środowisku muzycznym znakomitą organizacją i poziomem artystycznym kursów.
W tym roku gościmy oboistę Berliner Philharmoniker Christopha Hartmanna oraz klarnecistę Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach Arkadiusza Adamskiego.

Gorąco wierzę, że wiedza zdobyta przez Was na III IOCM pomoże Wam uzupełnić wiedzę na temat techniki grania na instrumencie oraz pomoże Wam w rozwoju artystycznym – kilku naszym kursantom udało się wygrać przesłuchania do profesjonalnych orkiestr synfonicznych co tylko utwierdziło nas, że warto było organizować warsztaty muzyczne.

International Oboe & Clarinet Masterclasses to również możliwość spotkania najwibitniejszych artystów z całego świata a także wyjątkowe koncerty muzyki kameralnej, recitale, wykłady z zakresu psychologii motywacji.

Jesteśmy dumni z tego , że w roku 2012 miejsca na kurs zostały zajęte w ciągu 2 godzin – to ewenement w skali europejskiej! – w imieniu Stowarzyszenia Artystów ,,Zdolni do Wszystkiego” dziękuję Wam za znakomitą atmosferę jaka panowała  podczas warsztatów w Zielonej Górze  i gorąco zapraszam do udziału w III Międzynarodowym Kursie Mistrzowskim dla Oboistów i Klarnecistów.

Michał Mogiła

I Oboista Filharmonii Zielonogórskiej im.Tadeusza Bairda
Prezes Stowarzyszenia Artystów ,,Zdolni do Wszystkiego”.

PS :Formularze zgłoszeniowe na kurs zostaną zamieszczone w dniu 17 marca na stronie internetowej : www.oboemasterclasses.eu

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: